300TL ve Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 300TL ve Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 300TL ve Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 300TL ve Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz!

Yemek Kartları


Mağazalarımızda bulunan anlaşmalı kartlarla alışverişinizi yapabilir, bütçenizi rahatlatabilirsiniz. Artı 1 Market'te şu anda geçerli olan yemek kartları sırası ile şöyle;

 

Yemek kartları Artı 1 Market Şubelerinde ve online alışverişlerde geçerlidir.
 

Hangi Kartlar Hangi Şubelerde Geçiyor?

 • Multinet

 • Tüm Artı 1 Market şubelerinde geçerlidir.
 • Metropolcard

  Tüm Artı 1 Market şubelerinde geçerlidir.
 • Setcard

 • Tüm Artı 1 Market şubelerinde geçerlidir.
 • Sodexo

 • Tüm Artı 1 Market şubelerinde geçerlidir.
 • PaYe

 • Tüm Artı 1 Market şubelerinde geçerlidir.
 
 • Ticket

 • Tüm Artı 1 Market şubelerinde geçerlidir.

 

Artı 1’de Yemek Kartı ile Market Alışverişi

Şirketler tarafından verilen yemek kartları ile alışveriş yapma ayrıcalığı Artı 1 Market'te devam ediyor.

Yemek kartı, işveren tarafından işçiye verilen, işçinin öğle yemeği için kullandığı bir karttır. Yemek kartı hizmeti veren şirketler ile işveren anlaşır ve aylık olarak bu şirketlere ödeme yapılır. İşçiler de öğle yemeği ihtiyaçları için para harcamadan bu kartı kullanırlar. İşin aslı böyle olsa da günümüzde çalışanların büyük bir bölümü yemek kartı ile market alışverişi yapmaktadır. Bugünün şartları ile dışarıdan yemek yemek yerine evden yemeğini yanında taşıyan ya da yemeğini daha ekonomik yollarla çözmek isteyen kişiler, yemek kartlarındaki bakiyeleri market alışverişinde kullanmaktadır. Yemek kartı geçen marketler de yemek kartı kullanan kişilere bu desteği sunmaktadır.

Yemek Kartları

Artı 1 Market’te yemek kartlarınızı kullanarak gıdadan elektroniğe, temizlikten ev aletlerine kadar tüm ürünleri alabilirsiniz. Şirketiniz tarafından size tahsis edilen yemek kartınız ile evinizin market ihtiyaçlarını Artı 1 Market’ten temin edebilirsiniz. Artı 1 Market’in anlaşmalı olduğu Metropolcard, Multinet, Paye, Setcard, Sodexo ve Ticket yemek kartlarını kullanarak market alışverişinizi tüm şubelerimizde gerçekleştirmeniz mümkün. Yemek kartları sadece fiziksel olarak yani şubelerde kullanılmaktadır, online market alışverişinde yemek kartınızı kullanabilirsiniz. Yemek kartı ile market alışverişi yapmak ve evinize en yakın Artı 1 Market Şubesini bulmak için “Şubelerimiz” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Hangi Yemek Kartı Hangi Marketlerde Geçerli? 

Yemek kartı ile market alışverişi yapan kişilerin en büyük sıkıntısı evlerine yakın konumda yemek kartı geçen market bulamamalarıdır. Yemek kartı geçen marketler çalışanlara bu hizmeti sunsa da her markette yemek kartı ne yazık ki geçmiyor. Artı 1 Market tüm şubelerimizde Metropolcard, Multinet, Paye, Setcard, Sodexo ve Ticket yemek kartlarının hepsi geçiyor. Multinet yemek kartı geçen büyük marketler arasında yer alan Artı 1 Market’in tüm şubelerimizde yemek kartları kullanılıyor. Özellikle çok fazla kullanıcısı olan Multinet ve Ticket yemek kartları da tüm mağazalarımızda kullanılıyor.

Tüm şubelerimizin lokasyon, servis, açılış ve kapanış saatlerine dair bilgiye Şubelerimiz sayfasından ulaşabilirsiniz.

Şubelerimiz 

Yükleniyor...
Size nasıl yardımcı olabiliriz?