300TL ve Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 300TL ve Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 300TL ve Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 300TL ve Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz!

Hakkımızda

Hakkımızda

İnsanların ihtiyaçlarına yönelik hizmet ve yapılar sunan, yaşam kalitelerini arttıran ve kendini sürekli geliştiren Artı 1 Market  girişimci, yenilikçi ve sorumluluk taşıyan vizyoner ruhuyla 2014 yılında Samsun da kurulmuştur. Market sektöründe başladığı faaliyetlerine; kaliteli ve hızlı hizmeti ile kısa süre içinde de birçok şube açmıştır. Bugün ise Sanal Market olarak firmamızı tüm Türkiye'ye tanıtma imkanına sahip olmuştur. Türkiye'nin her yerinden gelecek olan siparişlere kargo şirketleri aracılığı ile hizmet ağını genişletmiştir. 

Artı 1 Sanal Market Mobil ile ister evinize, ister işinize, ister sevdiklerinize sipariş teslim edilmesini sağlayabilirsiniz. Yapmanız gereken yalnızca, siparişin teslim edilmesini istediğiniz adresi belirtmeniz yeterlidir. Artı 1 Sanal Market Mobil'de kullanıcı adı ve şifrenizi yalnızca bir kez girmeniz yeterli, teslimat adresinizi değiştirmediğiniz sürece sizi hep hatırlarız. Siparişlerinizi haftanın 7 günü 10.30 - 22.00 saatleri arasında araçlarımızla özenle teslim ediyoruz. 

Online, kapıda kredi kartı veya nakit ödeme seçenekleri ile hizmetinizdeyiz.

Misyonumuz
Sektördeki isim ve güvenilirliğine yakışır kalitede hizmetimizlerimiz ile müşterilerinin ihtiyaçlarını zamanında karşılamak ilk önceliğimizdir. Şirketimiz; çalışanlarımızın iş güvenliğini sağlayarak, kamu sağlığına ve çevreye duyarlı bir şekilde ve modern teknoloji kullanımıyla geliştirip en iyi şekilde faaliyetleriyle bölge ve ülke ekonomisine yeterli miktarda girdi sağlamaktır. Market ve Sanal Market ağı ile hizmeti ve ihtiyaçları en iyi şekilde siz değerli müşterilerine hızlı ve kaliteli bir şekilde ulaştırmayı hedef etmiştir. 

Vizyonumuz 
Uzun yıllardan gelen mesleki tecrübesi ile  Market ve Sanal Market sektörü ile sektöründe imza atttığı kaliteli ve güvenilir ismini ve sektördeki yerini daima sağlamlaştırmak, sadece bölgede değil Türkiye'nin heryerinden gelen siparişleri hızlı ve sorunsuz bir şekilde karşılayarak müşteri memnuniyeti sağlamak ve kaliteden hiçbir zaman ödün vermemektir. 

Yükleniyor...
Size nasıl yardımcı olabiliriz?